Kontakti

Vsa vprašanja, pripombe ali pohvale naslovite na skrbnikov elektronski naslov oz. na info@cityexpress.si. Elektronsko sporočilo, ki ga pošljete na ta naslov, je vidno vsem v podjetju.

Glavna pisarna & nadzorni center

info@cityexpress.si
TEL: 01 200 22 00

Toplarniška ulica 1b

1000 Ljubljana

Reklamacije

reklamacije@cityexpress.si

Računovodstvo

Andreja Sadar
andreja.sadar@cityexpress.si
TEL: 01 200 22 25

Prodaja

Telefonska številka: 01 200 22 05

E-mail naslov: prodaja@cityexpress.si

Aleksandra Marolt
aleksandra.marolt@cityexpress.si
TEL: 01 200 22 05

Operativa

Vodja operative
Damjan Tratnik
damjan.tratnik@cityexpress.si
TEL: 01 200 22 04

Direktor

Janez Vengušt
janez.vengust@cityexpress.si
TEL: 01 200 22 17

Prokurist

Peter Gregorc, MBA
peter.gregorc@cityexpress.si
TEL: 01 200 22 34